O Nas

Witamy w naszym sklepie!

Jesteśmy Ewa i Konrad, prowadzimy certyfikowane gospodarstwo ekologiczne, położone w miejscowości Ustanów – w gminie Prażmów, powiecie piaseczyńskim.

W naszym niewielkim gospodarstwie uprawiamy owoce i warzywa, stosując w codziennej pracy wytyczne rolnictwa ekologicznego bez użycia nawozów sztucznych oraz syntetycznych środków ochrony roślin.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów postanowiliśmy otworzyć sklep ze zdrową żywnością a tym samym poszerzyć naszą ofertę o inne eko warzywa i owoce oraz inne produkty z dobrym składem, których sami nie produkujemy

  Naszym priorytetem jest smak oraz pro zdrowotność

  Zdecydowaliśmy się na ekologię, ponieważ chcieliśmy mieć zdrową żywność na własne potrzeby. Głównym czynnikiem motywacyjnych dla nas był moment pojawienia się w naszym życiu dzieci, to głównie dla ich zdrowia i dobrego rozwoju postanowiliśmy zgłębić wiedzę na temat produkcji ekologicznej.

  Z biegiem czasu zaczęliśmy produkować na troszkę większą skale i rozpoczęliśmy sprzedaż naszych produktów. Prowadzenie gospodarstwa jest dla nas pracą dającą nam satysfakcję i zadowolenie z tego co robimy.

  Nasze produkty można nabyć osobiście: w Ustanowie ul. Graniczna 1 – prowadzimy sklep ze zdrową żywnością. Co sobotę na bazarku w Zalesiu Górnym, co sobotę na bazarku Grapa w Konstancinie, w okresie letnim także w środy. Dostarczamy również nasze produkty do Kooperatyw spożywczych działających w Warszawie

  Jesteśmy z Wami już od 20 lat

  Adam J. 21 listopada 2020
  Zaopatruję się u Państwa Jabłońskich regularnie i jestem mega zadowolony. Warzywa i owoce smaczne, świeże, ładne i co najważniejsze – EKO. A na zdrowiu mi szczególnie zależy.
  Marta K. 24 lipca 2020
  Polecam ogromnie! Pełna poświęcenia obsługa! Dzięki za paczki pełne borówek i rabarbaru (przy okazji pochwalę te jesienne: dyniowo – jabłkowe:)
  Kazimierz G. 14 stycznia 2021
  Warzywa i owoce jak za czasów dzieciństwa z ogródka u mamy, bez posmaku metalicznego, słodziutkie i soczyste. Zakupy zawsze wysyłane ekspresowo. POLECAM
  Ewelina W. 29 marca 2021
  Wszystko pyszne, obsługa na najwyższym poziomie, polecam
  Joanna K. 3 kwietnia 2021
  Fantastyczne owoce i warzywa! Jakość, cena i oczywiście miła obsługa.
  Katarzyna K. 27 sierpnia 2021
  Super owoce i warzywka! Przemili gospodarze, polecam
  top
  X